Gösterilen sonuç sayısı: 17

HEETS

iQos Heets Pod Turkey Stoklarımızda yer almaktadır. Heets Ürün Kategorisi. PodTurkey.com  satış Türkiye Sipariş Sitemizden Orjinal ve Kapalı kutu olarak Heets ürünlerini hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm Türkiye’de hızlı Kapıda Ödeme Avantajı olmakla birlikte İstanbul içi Hızlı Moto Kurye ile gönderim sağlanmaktadır.

İndirim!
İndirim!
İndirim!
İndirim!
İndirim!
İndirim!
İndirim!
İndirim!
İndirim!
İndirim!
İndirim!

Orijinal iQos Heets Hızlı Sipariş

Türkiye'nin en hızlı ve en güvenilir Pod satış sitesi olan PodTurkey, iQos Heets ürünlerinde aynı gün kargo ve İstanbul içi Hızlı teslimat avantajı ile gönderime devam etmektedir. Corona Virüs olayları sebebi ile stok problemi yaşadığımız bir gerçek olsada, değerli müşterilerimiz için elimizden geldiğinde tedarik etmeye ve adrese motorlu kurye ile hızlı teslimat imkanı sunmaya devam ediyoruz. Heets Amber Sırbistan, Heets Siena Sırbistan ve Heets Purple çeşitleri kapalı kutu ve orijinal olarak gönderimi yapılmaktadır. Çıkışı yapılan tüm ürünler, dezenfekte edilerek kargolanmaktadır.


Güncel Stok Heets Çeşitleri için Sipariş Verebilirsiniz.

Yukarıda yer verdiğimiz iQos Heets çeşitleri güncel stok olarak paylaşılmakta olup, özellikle talep ettiğiniz ürünler için bize WhatsApp ya da iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. 2020 yılı Nisan ayı içerisinde en çok satışı yapılan, Heets Siena ve Heets Purple stoklarımızda yer almakta olup kapıda ödeme imkanı ve İstanbul içi Motorlu kuryelerimiz ile aynı gün içerisinde teslimat imkanı sağlamaktayız.

× Whatsapp